foto: Bob de Vries
Er rijden in de nacht van vrijdag op zaterdag minder treinen tussen Groningen en Veendam en tussen Groningen en Bad Nieuweschans. De oorzaak zijn onderhoudswerkzaamheden.
De onderhoudswerkzaamheden van spoorbeheerder ProRail worden uitgevoerd vanwege de aanbouw van het station Groningen-Europapark. Vervoersbedrijf Arriva zet bussen in die in de stad aan de voorzijde van het Hoofdstation vertrekken. Reizigers moeten wel rekening houden met langere reistijden.
Vanaf zaterdag 25 februari is er vanwege werkzaamheden negen dagen lang geen treinverkeer mogelijk richting Assen, Bad Nieuweschans en Veendam.
De Fietsersbond en het Platform Gerrit Krolbrug bieden komende de petitie met 18.000 aan in…
Het Gomarus College en ROC Menso Alting hebben donderdag twee nieuwe onderwijsruimtes geopend, die leerlingen…
Het Groninger Museum heeft geen duidelijk plan voor de toekomst, kampt met grote financiële zorgen…
Treinen tussen Groningen en Leeuwarden moeten nog jarenlang langzamer rijden bij Hardegarijp. Dat meldt spoorbeheerder…
Vier deelnemers aan de Postcode Loterij in de Boerhaavelaan in Groningen hebben donderdag ieder 25.000…
Catherine Sorgdrager wordt per 1 januari 2026 de nieuwe artistiek leider van Theater De Steeg.…