De Beloften van FC Groningen zijn maandagavond uitgeschakeld in de halve finale van de KNVB-beker voor Beloften. In Amsterdam was Jong Ajax met 2-0 te sterk.
Jong Ajax kwam al na twintig minuten op voorsprong. Yener Arica werkte een voorzet vanaf links binnen. Groningen kwam voor de pauze bijna op gelijke hoogte toen een vrije trap van Thomas Enevoldsen op de lat belandde.
Ook in de tweede helft waren de Amsterdammers de gevaarlijkere ploeg, al had Matias Jones de gelijkmaker op de slof. Hij liet echter de bal van zijn voet springen en in de tegenaanval bepaalde Lorenzo Ebecilio de eindstand op 2-0.
Twee auto's zijn donderdagavond op elkaar geknald op de N370 tussen oprit Peizerweg en het…
De komende dagen is er veel bewolking met af en toe kans op lichte regen.…
De gemeente werkt op dit moment aan een vlonder in de Gorechtvijver in de Oosterparkwijk.…
Op de A28 tussen Groningen en Haren vond donderdag rond 17.45 uur een forse kop-staartbotsing…
Op de A7 ter hoogte van Hoogkerk vond donderdagavond een kop-staartaanrijding plaats tussen twee voertuigen.…
Sportmogelijkheden creëren voor mensen met een lichamelijke beperking. Dat is de missie van de 43-jarige…