Foto: Sebastiaan Scheffer
Met temperaturen van -10 afgelopen nacht, en daarbij weinig wind, waren het ideale weersomstandigheden om het ijs flink aan te laten groeien. De omstandigheden hebben als gevolg dat vrijdag de ijsbaan van Hoogkerk open gaat.
In Hoogkerk konden donderdag de eerste schreden al op het ijs gezet worden. Desalniettemin vertrouwde de ijsvereniging het nog niet helemaal waardoor slechts een deel van de baan was opengesteld.
Het was ook de bedoeling dat de ijsbaan in Haren vrijdag open zou gaan. Echter omdat het ijs nog niet dik genoeg is, in combinatie met de sneeuw, heeft de organisatie moeten besloten om de baan vrijdag nog gesloten te houden.
Het Gomarus College en ROC Menso Alting hebben donderdag twee nieuwe onderwijsruimtes geopend, die leerlingen…
Het Groninger Museum heeft geen duidelijk plan voor de toekomst, kampt met grote financiĆ«le zorgen…
Treinen tussen Groningen en Leeuwarden moeten nog jarenlang langzamer rijden bij Hardegarijp. Dat meldt spoorbeheerder…
Vier deelnemers aan de Postcode Loterij in de Boerhaavelaan in Groningen hebben donderdag ieder 25.000…
Catherine Sorgdrager wordt per 1 januari 2026 de nieuwe artistiek leider van Theater De Steeg.…
De N361 is vrijdagochtend afgesloten ter hoogte van Wetsinge vanwege een ongeluk. Daardoor ontstond flinke…