De 37-jarige Johan Heemstra uit Hoogkerk die afgelopen weekend een tweejarig kind van de verdrinkingsdood redde is woensdag door burgemeester Peter Rehwinkel in het zonnetje gezet. Dat gebeurde op het Stadhuis.
Afgelopen zaterdag stond een veertigjarige vrouw uit Ten Post bij haar geparkeerde auto aan de Spilsluizen toen op een gegeven moment de buggy met daarin het kind begon te rollen. De buggy viel van de kade in het ijskoude water. De Hoogkerker bedacht zich geen moment, sprong het water in, en redde het kind.
Rehwinkel liet aan Heemstra weten grote waardering voor zijn heldendaad te hebben. Om hem te bedanken kreeg hij namens het gemeentebestuur een cadeau aangeboden.
De Fietsersbond en het Platform Gerrit Krolbrug bieden komende de petitie met 18.000 aan in…
Het Gomarus College en ROC Menso Alting hebben donderdag twee nieuwe onderwijsruimtes geopend, die leerlingen…
Het Groninger Museum heeft geen duidelijk plan voor de toekomst, kampt met grote financiĆ«le zorgen…
Treinen tussen Groningen en Leeuwarden moeten nog jarenlang langzamer rijden bij Hardegarijp. Dat meldt spoorbeheerder…
Vier deelnemers aan de Postcode Loterij in de Boerhaavelaan in Groningen hebben donderdag ieder 25.000…
Catherine Sorgdrager wordt per 1 januari 2026 de nieuwe artistiek leider van Theater De Steeg.…