foto: Bob de Vries
Een parkeerbeheerder van een parkeergarage aan de Boumaboulevard is zondagavond aangereden door een nog onbekende automobilist. De man kwam er zonder kleerscheuren vanaf.
De bestuurder wilde de garage uitrijden maar had zijn parkeerkaartje niet afgerekend. Hij reed achter een voor hem rijdende auto onder de slagboom door. De beheerder zag dit gebeuren en sprak de man hierop aan. Die uitte op zijn beurt diverse verwensingen en reed snel weg. Hierbij raakte hij de parkeermedewerker.
De medewerker heeft aan de politie een vrij duidelijk signalement kunnen geven, en ook het kenteken van de auto is bekend. De man heeft inmiddels aangifte gedaan.
De lente is nog ver weg en een echte doorbraak van winterweer zit er voorlopig…
FC Groningen heeft voor het eerst sinds 25 oktober weer een wedstrijd gewonnen. Op bezoek…
De brandweer is vrijdagavond met meerdere eenheden uitgerukt naar de De Sitterstraat in Helpman om…
Het fietspad aan de westkant van de Petrus Campersingel is sinds afgelopen woensdag afgesloten. Dat…
Alle huurders in het Groningse aardbevingsgebied die hun toegezegde vergoeding voor achterstallig onderhoud aan hun…
Tot en met 15 december kunnen inwoners van de gemeente Groningen weer vrijwilligers en vrijwilligersorganisaties…