Categorieën: 112

Snorfiets mogelijk gestolen

De politie heeft woensdagavond op de Oosterhamriklaan een 18-jarige snorfietser aangehouden. Agenten zagen dat de tweewieler geen voor- en achterverlichting had.

De Groninger ging er op zijn snorfiets vandoor, maar ging in een nabijgelegen parkje onderuit. De politiemensen wisten de jongeman vast te houden.

Uit onderzoek bleek dat de snorfiets een valse kentekenplaat had. Mogelijk is de snorfiets van diefstal afkomstig. Toen agenten het paspoort van de Stadjer bekeken, bleek er te zijn geknoeid met het geboortejaar van de jongeman. Hij zit nog vast.

Andor Heij

Recente berichten

Auto rolt over de kop bij aanrijding op N370

Twee auto's zijn donderdagavond op elkaar geknald op de N370 tussen oprit Peizerweg en het…

2 uur geleden

Vrijdag bewolkt met een spatje regen

De komende dagen is er veel bewolking met af en toe kans op lichte regen.…

2 uur geleden

Gemeente werkt aan vlonder in Gorechtvijver

De gemeente werkt op dit moment aan een vlonder in de Gorechtvijver in de Oosterparkwijk.…

5 uur geleden

Ongeval op A28 richting Haren

Op de A28 tussen Groningen en Haren vond donderdag rond 17.45 uur een forse kop-staartbotsing…

6 uur geleden

File na kop-staartbotsing op A7 ter hoogte van Hoogkerk

Op de A7 ter hoogte van Hoogkerk vond donderdagavond een kop-staartaanrijding plaats tussen twee voertuigen.…

6 uur geleden

Aksel Cijntje (43) helpt mensen met beperking op Curaçao aan sportmogelijkheden

Sportmogelijkheden creëren voor mensen met een lichamelijke beperking. Dat is de missie van de 43-jarige…

6 uur geleden