De PvdA vindt weinig steun bij andere gemeenteraadsfracties voor een zogenaamde MacWeed aan de rand van de stad. Volgens de PvdA zou een drive-in weedshop de overlast van coffeeshops in het centrum beperken.
Met name het drukke verkeer van bezoekers in de omgeving van de coffeeshops in de binnenstad zorgt voor overlast voor omwonenden. Om overlast te beperken wil het kabinet een wietpas invoeren, maar die pas is omstreden.
Met name de VVD en het CDA zijn tegen de drive-in. Ook de eigenaar van coffeeshop ‘de Vliegende Hollander’ is tegen de coffeeshop aan de rand van de stad, omdat volgens hem de overlast maar beperkt is. De PvdA wil weten wat het college voor maatregelen wil nemen om overlast te beperken.
De lente is nog ver weg en een echte doorbraak van winterweer zit er voorlopig…
FC Groningen heeft voor het eerst sinds 25 oktober weer een wedstrijd gewonnen. Op bezoek…
De brandweer is vrijdagavond met meerdere eenheden uitgerukt naar de De Sitterstraat in Helpman om…
Het fietspad aan de westkant van de Petrus Campersingel is sinds afgelopen woensdag afgesloten. Dat…
Alle huurders in het Groningse aardbevingsgebied die hun toegezegde vergoeding voor achterstallig onderhoud aan hun…
Tot en met 15 december kunnen inwoners van de gemeente Groningen weer vrijwilligers en vrijwilligersorganisaties…
Bekijk reacties
De meeste overlast was in de Steentilstraat. Die lijkt me door de zakpaal opgelost.
De enigste reden voor de overlast van autoverkeer bij coffeeshops is het feit dat coffeeshops alleen in de binnenstad zijn toegestaan, stommerds.
Waarom zijn er geen coffeeshops in de buitenwijken.
BL schrijft:
Waarom zijn er geen coffeeshops in de buitenwijken.
Dan maar beter langs de snelweg, daar lopen geen kinderen.
Stel liever een 5 daagse openingsdagen week voor...
Het spul is niet verslavend dus dat is geen probleem, krijgt de buurt ook weer een beetje rust, het 7 dagen per week lijkt me de grootste frustratie voor de omwonenden.