Automobilisten kunnen een jaar langer parkeergeld blijven betalen met muntgeld. Het gemeentebestuur erkent dat het plan om alle parkeerautomaten te vervangen in de eerste drie maanden van dit jaar te optimistisch is geweest.
Volgens de gemeente is de aanbesteding vertraagd door “technologische ontwikkelingen aan de productkant”. De stad kiest ervoor om de vernieuwing een jaar uit te stellen omdat het eerste kwartaal van het jaar de meest geschikte periode is om de parkeerautomaten te vervangen. In deze periode wordt er relatief weinig geparkeerd.
Het gemeentebestuur wil de parkeerautomaten vervangen, omdat de oude automaten, waar ook met muntgeld betaald kan worden, te vaak het doelwit zijn van criminelen. Om de automatenkrakers te ontmoedigen worden de tien meest gekraakte automaten voorzien van elektronische sloten. Dat gaat 20.000 euro kosten.
Twee auto's zijn donderdagavond op elkaar geknald op de N370 tussen oprit Peizerweg en het…
De komende dagen is er veel bewolking met af en toe kans op lichte regen.…
De gemeente werkt op dit moment aan een vlonder in de Gorechtvijver in de Oosterparkwijk.…
Op de A28 tussen Groningen en Haren vond donderdag rond 17.45 uur een forse kop-staartbotsing…
Op de A7 ter hoogte van Hoogkerk vond donderdagavond een kop-staartaanrijding plaats tussen twee voertuigen.…
Sportmogelijkheden creëren voor mensen met een lichamelijke beperking. Dat is de missie van de 43-jarige…