Categorieën: Nieuws

Internetbedrijf verandert naam na conflict met concurrent

Internetbedrijf DigiWink verandert zijn naam in Dibski, na een conflict met concurrent iWink. Beide bedrijven komen uit de stad Groningen.

Eind vorig jaar ging de website van DigiWink online, waarna iWink via Twitter het ontstaan van de concurrent ontdekte. Volgens iWink lijken de namen te veel op elkaar.

Student Dick Wiggers, eigenaar van eenmansbedrijf DigiWink, wilde het niet tot een rechtzaak laten komen met het grotere iWink, omdat hij daar de financiële middelen niet voor heeft. Daarom heeft hij zijn bedrijfsnaam veranderd in Dibski.

iWink is ook in een conflict verwikkeld met grootmacht Apple. Volgens Apple is het gebruik van de term ‘iWebhosting’ door iWink onrechtmatig.

Redactie

Bekijk reacties

  • Goed idee. Gratis promotie. Ga ik ook doen. Dizainer.nl is nog vrij. Of de dames en heren in de mediacentrale wel even een boze brief willen sturen!

  • Wat een hork, dat ventje van iWink.. Bedrijf komt zo niet echt professioneel over. En terecht. Heel flauw dit..

  • Niet meer dan terecht dat de naam is veranderd. De gelijkenis is te opvallend. iWink is een zeer goed bedrijf. Het is erg makkelijk om daarop mee te liften. De student heeft zo een goedkope exposure. Hoewel de klank DIB in een naam niet echt uitnodigend is. TOPSKI lijkt me beter.

Recente berichten

Vooral bewolking en zo nu en dan neerslag tot na het weekend

De lente is nog ver weg en een echte doorbraak van winterweer zit er voorlopig…

4 uur geleden

FC Groningen wint op bezoek bij Excelsior voor het eerst sinds eind oktober

FC Groningen heeft voor het eerst sinds 25 oktober weer een wedstrijd gewonnen. Op bezoek…

4 uur geleden

Forse dakbrand aan De Sitterstraat in Helpman (update)

De brandweer is vrijdagavond met meerdere eenheden uitgerukt naar de De Sitterstraat in Helpman om…

5 uur geleden

Westelijk fietspad langs Petrus Campersingel blijft tot en met volgende week vrijdag dicht

Het fietspad aan de westkant van de Petrus Campersingel is sinds afgelopen woensdag afgesloten. Dat…

6 uur geleden

Van Marum: ‘Alle huurders in bevingsgebied hebben dit jaar nog hun onderhoudsvergoeding’

Alle huurders in het Groningse aardbevingsgebied die hun toegezegde vergoeding voor achterstallig onderhoud aan hun…

6 uur geleden

Nominatie voor CU-vrijwilligersprijs ‘Barmhartige Samaritaan’ weer van start

Tot en met 15 december kunnen inwoners van de gemeente Groningen weer vrijwilligers en vrijwilligersorganisaties…

8 uur geleden