fotograaf VirtualErn
De Herestraat is nog steeds in trek als winkellocatie. Dat blijkt uit een onderzoek van vastgoedadviesbureau Jones Lang LaSalle. De onderzoekers vergeleken de huurprijzen in de zogeheten A1-locaties. Dat zijn de meest begeerde vestigingsplaatsen voor winkels.
Alleen in de Kalverstraat in Amsterdam, de Spuistraat in Den Haag en de Herestraat is de laatste tijd de gemiddelde huurprijs harder gestegen dan de inflatie. In deze straten komt ook geen leegstand voor. Dit in tegenstelling tot andere top winkelstraten. Met name de toplocaties in kleine en middelgrote steden hebben het op dit moment moeilijk.
In economisch zware tijden zijn consumenten minder snel geneigd om hun geld uit te geven. De winkelstraten die het goed doen zijn er volgens de onderzoekers in geslaagd om winkelen tot een belevenis te maken.
Kringloopwinkel GoudGoed is bijna een week geopend. Volgens manager van WerkPro Bastiaan van Vliet lopen…
Op de kruising tussen de Osloweg en de Gotenburgweg vond vrijdagmiddag een aanrijding plaats tussen…
De Forumbibliotheek in Selwerd is vrijdagochtend feestelijk heropend na een verbouwing van drie maanden. In…
Vanaf deze vrijdag kunnen fietsers gebruikmaken van nieuwe stukken van de Doorfietsroute tussen Leek en…
Cora Ziengs, beter bekend als DJ Coco Coquelicot in Stad, draait komende zaterdag niet op…
De Fietsersbond en het Platform Gerrit Krolbrug bieden dinsdag de petitie met 18.000 handtekeningen aan…
Bekijk reacties
Voor de consument is de Herestraat helaas niet meer aantrekkelijk.