De Groninger brandweer waarschuwt Stadjers om geen kleding of wasgoed in de buurt van gaskachels te leggen. Aanleiding voor de waarschuwing zijn twee branden deze week.
Beide branden vonden in een tijdsbestek van 24 uur plaats. Dinsdagavond ging het rond 20.30 uur mis in een woning aan de Billitonstraat. In de nacht die volgde moesten de brandweerlieden rond 03.00 uur naar de Nieuwe Blekerstraat. Bij beide incidenten was er kleding in de buurt van een kachel gaan smeulen. Door snel optreden van de brandweer kon erger worden voorkomen.
Om te voorkomen dat brandbare materialen, zoals kleding, in de buurt van een kachel, of andere hittebron, gaan smeulen, kan er volgens de brandweer bijvoorbeeld een wasrekje aan een deur gehangen worden. Of als er meer ruimte is in een woning, dit ver genoeg van een kachel vandaan te plaatsen
De lente is nog ver weg en een echte doorbraak van winterweer zit er voorlopig…
FC Groningen heeft voor het eerst sinds 25 oktober weer een wedstrijd gewonnen. Op bezoek…
De brandweer is vrijdagavond met meerdere eenheden uitgerukt naar de De Sitterstraat in Helpman om…
Het fietspad aan de westkant van de Petrus Campersingel is sinds afgelopen woensdag afgesloten. Dat…
Alle huurders in het Groningse aardbevingsgebied die hun toegezegde vergoeding voor achterstallig onderhoud aan hun…
Tot en met 15 december kunnen inwoners van de gemeente Groningen weer vrijwilligers en vrijwilligersorganisaties…