Categorieën: 112

Automobilist ziet snorfietster over het hoofd

Een 32-jarige inwoonster van Groningen is maandagavond gewond geraakt bij een verkeerongeval op de Bornholmstraat nadat een automobilist haar over het hoofd zag.

De vrouw reed met haar snorfiets over het fietspad toen een 47-jarige automobilist uit Aduard een parkeerplaats op wilde rijden. Hierbij zag hij de Groningse over het hoofd en reed haar aan. Door de botsing kwam de vrouw met een harde klap op het wegdek terecht.

De Groningse werd met rugletsel naar het ziekenhuis gebracht. De auto en de snorfiets raakten zwaar beschadigd en werden afgesleept.

André Huitenga

Recente berichten

Thermo Fisher wil opnieuw praten over cao; acties voorlopig gepauzeerd

Thermo Fisher, de Amerikaanse biofarmaceut met een vestiging aan de Zuiderweg in Hoogkerk, heeft zijn…

1 minuut geleden

Kringloopwinkel GoudGoed blij met nieuwe plek aan Paterswoldseweg: “We hebben veel ruimte”

Kringloopwinkel GoudGoed is bijna een week geopend. Volgens manager van WerkPro Bastiaan van Vliet lopen…

5 minuten geleden

Fietser gewond door aanrijding op Osloweg

Op de kruising tussen de Osloweg en de Gotenburgweg vond vrijdagmiddag een aanrijding plaats tussen…

47 minuten geleden

Forumbibliotheek Selwerd feestelijk heropend

De Forumbibliotheek in Selwerd is vrijdagochtend feestelijk heropend na een verbouwing van drie maanden. In…

1 uur geleden

Nieuwe delen van Doorfietsroute Leek–Groningen vanaf vandaag open

Vanaf deze vrijdag kunnen fietsers gebruikmaken van nieuwe stukken van de Doorfietsroute tussen Leek en…

2 uur geleden

DJ Coco Coquelicot aangevallen op Ebbingebrug na avondje draaien

Cora Ziengs, beter bekend als DJ Coco Coquelicot in Stad, draait komende zaterdag niet op…

3 uur geleden