Een 23-jarige Stadjer is woensdagnacht aangehouden nadat hij trammelant had veroorzaakt in de discobus. Hij beet daarbij een begeleider in de vinger.
Agenten troffen op de Grote Markt de begeleider van de discobus en de 23-jarige aan. De laatste was gewond. Hij was kort daarvoor onder invloed van alcohol in de bus gestapt en gedroeg zich daar erg vervelend.
De begeleider en chauffeur hebben hem overmeesterd en op de grond gelegd. De verdachte beet de begeleider daarop in de vinger. Hij werd uit de bus gezet, maar kwam daarbij ten val en werd vervolgens geslagen door omstanders. De verdachte is ter observatie naar het ziekenhuis gebracht.
De lente is nog ver weg en een echte doorbraak van winterweer zit er voorlopig…
FC Groningen heeft voor het eerst sinds 25 oktober weer een wedstrijd gewonnen. Op bezoek…
De brandweer is vrijdagavond met meerdere eenheden uitgerukt naar de De Sitterstraat in Helpman om…
Het fietspad aan de westkant van de Petrus Campersingel is sinds afgelopen woensdag afgesloten. Dat…
Alle huurders in het Groningse aardbevingsgebied die hun toegezegde vergoeding voor achterstallig onderhoud aan hun…
Tot en met 15 december kunnen inwoners van de gemeente Groningen weer vrijwilligers en vrijwilligersorganisaties…