Categorieën: Nieuws

Ruim 170 inzendingen prijsvraag Suikerfabriek

Voor de tijdelijke invulling van het terrein van de Suikerfabriek zijn ruim 170 ideeën binnengekomen. De prijsvraag hierover is vorige week gesloten. Juryvoorzitter Harm Post zegt aangenaam getroffen te zijn door de grote interesse.

De jury buigt zich de komende maanden over de inzendingen en toetst ze aan een aantal randvoorwaarden. Zo moet het idee zichzelf bekostigen, moet het voor veel mensen aantrekkelijk zijn en een aanvulling zijn op wat al in de stad gebeurt. Suggesties op gebied van energie, recreatie en jongerenhuisvesting genieten de voorkeur.

De winnaars worden in februari bekendgemaakt. Hun plannen worden dan ter goedkeuring voorgelegd aan de gemeenteraad. De winnaars mogen er zelf aan meewerken.

Gert van Akkeren

Recente berichten

Vooral bewolking en nu en dan neerslag tot na het weekend

De lente is nog ver weg en een echte doorbraak van winterweer zit er voorlopig…

1 minuut geleden

FC Groningen wint op bezoek bij Excelsior voor het eerst sinds eind oktober

FC Groningen heeft voor het eerst sinds 25 oktober weer een wedstrijd gewonnen. Op bezoek…

36 minuten geleden

Forse dakbrand aan De Sitterstraat in Helpman (update)

De brandweer is vrijdagavond met meerdere eenheden uitgerukt naar de De Sitterstraat in Helpman om…

1 uur geleden

Westelijk fietspad langs Petrus Campersingel blijft tot en met volgende week vrijdag dicht

Het fietspad aan de westkant van de Petrus Campersingel is sinds afgelopen woensdag afgesloten. Dat…

2 uur geleden

Van Marum: ‘Alle huurders in bevingsgebied hebben dit jaar nog hun onderhoudsvergoeding’

Alle huurders in het Groningse aardbevingsgebied die hun toegezegde vergoeding voor achterstallig onderhoud aan hun…

3 uur geleden

Nominatie voor CU-vrijwilligersprijs ‘Barmhartige Samaritaan’ weer van start

Tot en met 15 december kunnen inwoners van de gemeente Groningen weer vrijwilligers en vrijwilligersorganisaties…

4 uur geleden