foto: Bob de Vries
De politie denkt met de aanhouding van een 31-jarige vrouw uit Beilen een beroving te hebben opgelost bij een pinautomaat aan het Floresplein.
Een 50-jarige Groninger stond daar op zaterdagochtend 12 november geld te pinnen. Een vrouw griste het geld echter weg en wilde er vandoor gaan. Toen de Stadjer haar vastgreep, werd zij ontzet door een onbekende man. De vrouw sloeg vervolgens met het geld op de vlucht.
De verdachte is eind november in Beilen aangehouden, op basis van haar signalement. Ze is een bekende van de politie. In afwachting van haar rechtszaak is de vrouw vrijgelaten. Het onderzoek naar de onbekende man heeft niet tot een aanhouding geleid.
Twee auto's zijn donderdagavond op elkaar geknald op de N370 tussen oprit Peizerweg en het…
De komende dagen is er veel bewolking met af en toe kans op lichte regen.…
De gemeente werkt op dit moment aan een vlonder in de Gorechtvijver in de Oosterparkwijk.…
Op de A28 tussen Groningen en Haren vond donderdag rond 17.45 uur een forse kop-staartbotsing…
Op de A7 ter hoogte van Hoogkerk vond donderdagavond een kop-staartaanrijding plaats tussen twee voertuigen.…
Sportmogelijkheden creëren voor mensen met een lichamelijke beperking. Dat is de missie van de 43-jarige…