Foto’s van oud-persfotograaf Piet Boonstra worden tentoongesteld en zijn gebundeld in een boek. Uit de Groninger archieven zijn foto’s opgedoken van de oud-persfotograaf Piet Boonstra.
Boonstra was fotograaf in de periode 1948 t/m 1986 en was actief in Groningen. Na een tijd alleen gewerkt te hebben richtte Boonstra het bedrijf ¨Fotobedrijf Piet Boonstra¨ op en werkte voor het ANP , en voor dagbladen. Tot 1975 had hij een winkel in de Nieuwe-Boteringestraat.
Nu, 36 jaar na dato, zijn de foto’s in een expositie en gebundeld in een boek te bewonderen in boekhandel Godert Walter. De expositie start vrijdag en duurt tot tot 28 januari.
Twee auto's zijn donderdagavond op elkaar geknald op de N370 tussen oprit Peizerweg en het…
De komende dagen is er veel bewolking met af en toe kans op lichte regen.…
De gemeente werkt op dit moment aan een vlonder in de Gorechtvijver in de Oosterparkwijk.…
Op de A28 tussen Groningen en Haren vond donderdag rond 17.45 uur een forse kop-staartbotsing…
Op de A7 ter hoogte van Hoogkerk vond donderdagavond een kop-staartaanrijding plaats tussen twee voertuigen.…
Sportmogelijkheden creëren voor mensen met een lichamelijke beperking. Dat is de missie van de 43-jarige…