foto: Bob de Vries
Een bijzonder jaar, dat was het afgelopen jaar, in meerdere opzichten, voor de politie . 2011 Kenmerkte zich door een fors aantal ernstige incidenten en andere zware zaken. Dat bleek vandaag tijdens een persconferentie van de politie waar het jaarverslag werd gepubliceerd.
Een van die ernstige incidenten vond in april plaats. Daarbij kwam, naast een jonge vrouw, agent Dick Haveman in Baflo op een gewelddadige manier om het leven. Dat maakte veel indruk op het Groningse Korps
Opvallend is dat het aantal misdrijven nauwelijks steeg maar de gewelddadigheid wel toenam. Het aantal opgeloste zaken steeg wel. De werkwijze verandert, de politie maakt veel meer gebruik van sociale media als twitter en burgernet en de wijkagent wordt steeds belangrijker.
De lente is nog ver weg en een echte doorbraak van winterweer zit er voorlopig…
FC Groningen heeft voor het eerst sinds 25 oktober weer een wedstrijd gewonnen. Op bezoek…
De brandweer is vrijdagavond met meerdere eenheden uitgerukt naar de De Sitterstraat in Helpman om…
Het fietspad aan de westkant van de Petrus Campersingel is sinds afgelopen woensdag afgesloten. Dat…
Alle huurders in het Groningse aardbevingsgebied die hun toegezegde vergoeding voor achterstallig onderhoud aan hun…
Tot en met 15 december kunnen inwoners van de gemeente Groningen weer vrijwilligers en vrijwilligersorganisaties…