Categorieën: 112

Stappers gaan tekeer in Poelestraat

De politie had het donderdagnacht in de binnenstad druk met stappers die zich te buiten gingen aan openlijke geweldpleging en mishandeling. Vooral in de Poelestraat was het goed raak.

Een 21-jarige Groninger probeerde in een horecazaak in die straat een plaatsgenoot met een glas in het gezicht te slaan. Deze kon de slag ontwijken en raakte niet gewond. De geweldpleger kon even later worden aangehouden en ingesloten. Een 25-jarige Stadjer werd ook opgepakt voor mishandeling. Hij kreeg het aan de stok met een even oude man uit Nieuw Vennep. Het slachtoffer raakte licht gewond maar wilde geen aangifte doen.

Even later was het weer raak in de Poelestraat. Een 19-jarige Zwollenaar werd door portiers aangehouden nadat hij een 20-jarige Stadjer had mishandeld. Het slachtoffer moest met een hersenschudding naar het ziekenhuis. De geweldpleger mocht na verhoor weer gaan. Ook vijf militairen werden nog aangehouden voor geweldpleging en mishandeling. Zij zijn ingesloten en worden in de loop van de dag overgedragen aan de Koninklijke Marechaussee.

 

Gert van Akkeren

Bekijk reacties

  • Het wordt tijd dat de horeca door de weeks om 1.00 uur gaat sluiten.Tegenwoordig is het alle nachten onrustig.

Recente berichten

18.000 krabbels voor veilige oversteek bij nieuwe Gerrit Krolbrug dinsdag aangeboden in Den Haag

De Fietsersbond en het Platform Gerrit Krolbrug bieden komende de petitie met 18.000 aan in…

26 minuten geleden

Gomarus College en ROC Menso Alting openen nieuwe technieklokalen

Het Gomarus College en ROC Menso Alting hebben donderdag twee nieuwe onderwijsruimtes geopend, die leerlingen…

1 uur geleden

‘Groninger Museum stuurloos en in geldnood, steun van gemeente en provincie nodig’

Het Groninger Museum heeft geen duidelijk plan voor de toekomst, kampt met grote financiële zorgen…

1 uur geleden

Treinen moeten nog jaren langzamer rijden tussen Stad en Leeuwarden

Treinen tussen Groningen en Leeuwarden moeten nog jarenlang langzamer rijden bij Hardegarijp. Dat meldt spoorbeheerder…

3 uur geleden

PostcodeStraatprijs valt aan Boerhaavelaan, 25.000 euro en auto voor winnaars

Vier deelnemers aan de Postcode Loterij in de Boerhaavelaan in Groningen hebben donderdag ieder 25.000…

3 uur geleden

Catherine Sorgdrager nieuwe artistiek leider van Theater De Steeg

Catherine Sorgdrager wordt per 1 januari 2026 de nieuwe artistiek leider van Theater De Steeg.…

4 uur geleden