Een ruime meerderheid van de gemeenteraad dringt erop aan om, in samenwerking met Energy Valley, veel meer GFT en ander organisch afval aan te bieden aan Aterro Afvalverwerking en de SuikerUnie. Hieruit moet groen gas worden gewonnen en aangeboden aan gebruikers in Groningen.
Groningen wil in 2035 energieneutraal zijn. Het tempo is echter te langzaam en er blijven veel kansen onbenut. In het Masterplan Groningen Energieneutraal blijft groen gas onderbelicht en nieuwe plannen zijn onvoldoende uitgewerkt.
De gemeenteraad denkt aan een locaal duurzaam energiebedrijf dat zich helemaal richt op de winning en exploitatie van groen gas.
De Fietsersbond en het Platform Gerrit Krolbrug bieden komende de petitie met 18.000 aan in…
Het Gomarus College en ROC Menso Alting hebben donderdag twee nieuwe onderwijsruimtes geopend, die leerlingen…
Het Groninger Museum heeft geen duidelijk plan voor de toekomst, kampt met grote financiële zorgen…
Treinen tussen Groningen en Leeuwarden moeten nog jarenlang langzamer rijden bij Hardegarijp. Dat meldt spoorbeheerder…
Vier deelnemers aan de Postcode Loterij in de Boerhaavelaan in Groningen hebben donderdag ieder 25.000…
Catherine Sorgdrager wordt per 1 januari 2026 de nieuwe artistiek leider van Theater De Steeg.…