Misdaadverslaggever Peter R. de Vries besteedt zondag in zijn tv-programma op SBS6 aandacht aan de onopgeloste moord op de Groningse prostituee Antoinette Bont. De vrouw, die zich Saskia noemde, werd in juli 1995 om het leven gebracht.
Het 24-jarige slachtoffer werkte als straatprostituee in de buurt van de singels. Op 31 juli 1995 werd haar romp aangetroffen in het water van het Winschoterdiep in Zuidbroek. Drie dagen later werden haar armen en benen gevonden in een soort sporttas, in het Peizerdiep.
De Vries legt een link met de moord op de Groninger coffeeshophouder Harry Roo. Een week na de vondst van het lijk van Saskia Bont werden lichaamsdelen van Roo teruggevonden in een riviertje bij het Duitse Bremen. Twee kennissen van Roo werden aangehouden en hebben een celstraf uitgezeten. Beide zaken vertonen overeenkomsten met elkaar. Tijdens de uitzending van aanstaande zondag gaat De Vries in op de zaak Bont, en een week later op de zaak Roo.
Cora Ziengs, beter bekend als DJ Coco Coquelicot in Stad, draait komende zaterdag niet op…
De Fietsersbond en het Platform Gerrit Krolbrug bieden komende de petitie met 18.000 aan in…
Het Gomarus College en ROC Menso Alting hebben donderdag twee nieuwe onderwijsruimtes geopend, die leerlingen…
Het Groninger Museum heeft geen duidelijk plan voor de toekomst, kampt met grote financiĆ«le zorgen…
Treinen tussen Groningen en Leeuwarden moeten nog jarenlang langzamer rijden bij Hardegarijp. Dat meldt spoorbeheerder…
Vier deelnemers aan de Postcode Loterij in de Boerhaavelaan in Groningen hebben donderdag ieder 25.000…