Categorieën: Nieuws

Martin Sitalsing voorzitter Bureau Jeugdzorg

Martin Sitalsing wordt de nieuwe Voorzitter van de Raad van Bestuur van Bureau Jeugdzorg Groningen. Hij volgt daarmee Astrid Berendsen op. Sitalsing (49) is nu nog korpschef van de Regiopolitie Twente.

Sitalsing is geen onbekende binnen de jeugdzorg. Hij is zes jaar lang portefeuillehouder Jeugd geweest binnen de Raad van Korpschefs van de Politie. Ook de standplaats Groningen is voor hem bekend terrein omdat hij districtschef van de politie in Groningen en Haren is geweest.

Het Bureau Jeugdzorg zegt met Sitalsing een ervaren bestuurder in huis te hebben gehaald die het bureau door een woelige periode kan loodsen. De jeugdzorg valt in de toekomst namelijk onder de verantwoordelijkheid van de gemeenten. Sitalsing treedt per 15 januari in dienst.

André Huitenga

Recente berichten

Treinen moeten nog jaren langzamer rijden tussen Stad en Leeuwarden

Treinen tussen Groningen en Leeuwarden moeten nog jarenlang langzamer rijden bij Hardegarijp. Dat meldt spoorbeheerder…

1 uur geleden

PostcodeStraatprijs valt aan Boerhaavelaan, 25.000 euro en auto voor winnaars

Vier deelnemers aan de Postcode Loterij in de Boerhaavelaan in Groningen hebben donderdag ieder 25.000…

2 uur geleden

Catherine Sorgdrager nieuwe artistiek leider van Theater De Steeg

Catherine Sorgdrager wordt per 1 januari 2026 de nieuwe artistiek leider van Theater De Steeg.…

3 uur geleden

Weg tussen Stad en Winsum dicht door ongeluk

De N361 is vrijdagochtend afgesloten ter hoogte van Wetsinge vanwege een ongeluk. Daardoor ontstond flinke…

3 uur geleden

Herstel Dorkwerderbrug gaat weken duren, schade aan staalkabels in bedieningswerk

Het herstel van de Dorkwerderbrug gaat zeker nog enkele weken duren. Bij een inspectie heeft…

4 uur geleden

Auto rolt over de kop bij aanrijding op N370

Twee auto's zijn donderdagavond op elkaar geknald op de N370 tussen oprit Peizerweg en het…

14 uur geleden