Categorieën: 112

Steekpartij in kroeg aan de Grote Markt

In Het café De Drie Gezusters aan de Grote Markt is in de nacht van donderdag op vrijdag een 18-jarige inwoner van Groningen gewond geraakt bij een steekpartij.

De melding kwam om kwart voor vijf bij de politie binnen. Agenten hebben een deel van het pand ontruimd om ruimte te bieden aan hulpverleners. Het slachtoffer is met onbekende verwondingen naar een ziekenhuis gebracht. Waarschijnlijk was er een slagader in zijn been geraakt want er was veel bloedverlies.

Het is niet bekend wie verantwoordelijk is voor het steekincident. De politie heeft met enkele getuigen gesproken die in de kroeg aanwezig waren.

Betsie Meijer

Bekijk reacties

  • Het wordt tijd dat er bij elke horeca gelegenheid detectiepoortjes worden geplaatst.Zonder een wapen op stap gaan is er blijkbaar niet meer bij.

  • dat is inderdaad waar er moet meer worden gecontroleerd op wapens!
    maar ik was ook in de drie toen, en die man werd volgens mij neergestoken met een kapot bierglas..

Recente berichten

Vooral bewolking en zo nu en dan neerslag tot na het weekend

De lente is nog ver weg en een echte doorbraak van winterweer zit er voorlopig…

8 uur geleden

FC Groningen wint op bezoek bij Excelsior voor het eerst sinds eind oktober

FC Groningen heeft voor het eerst sinds 25 oktober weer een wedstrijd gewonnen. Op bezoek…

9 uur geleden

Forse dakbrand aan De Sitterstraat in Helpman (update)

De brandweer is vrijdagavond met meerdere eenheden uitgerukt naar de De Sitterstraat in Helpman om…

10 uur geleden

Westelijk fietspad langs Petrus Campersingel blijft tot en met volgende week vrijdag dicht

Het fietspad aan de westkant van de Petrus Campersingel is sinds afgelopen woensdag afgesloten. Dat…

10 uur geleden

Van Marum: ‘Alle huurders in bevingsgebied hebben dit jaar nog hun onderhoudsvergoeding’

Alle huurders in het Groningse aardbevingsgebied die hun toegezegde vergoeding voor achterstallig onderhoud aan hun…

11 uur geleden

Nominatie voor CU-vrijwilligersprijs ‘Barmhartige Samaritaan’ weer van start

Tot en met 15 december kunnen inwoners van de gemeente Groningen weer vrijwilligers en vrijwilligersorganisaties…

12 uur geleden