Categorieën: Nieuws

Justitie eist celstraf tegen messenzwaaier

Justitie eist tegen een 22-jarige Groninger een celstraf van 14 maanden, waarvan zes voorwaardelijk, voor bedreiging. De man ging in april door het lint in het huis van zijn vriendin.

Hij pakte een mes, deed de deur op slot en bedreigde zijn partner en een vriendin van de vrouw ermee. De man zou aan een psychose lijden en de vrouwen hebben willen beschermen tegen vijanden. De beide vrouwen verkeerden in doodsangst maar konden op de vlucht slaan.

Volgens het O.M. is de man in een psychose geraakt door extreem drugsgebruikt en daarom is hij verminderd toerekeningsvatbaar. Justitie wil dat hij zich na zijn celstraf laat behandelen. De rechtbank doet over twee weken uitspraak.

Gert van Akkeren

Recente berichten

Weg tussen Stad en Winsum dicht door ongeluk

De N361 is vrijdagochtend afgesloten ter hoogte van Wetsinge vanwege een ongeluk. Daardoor ontstond flinke…

7 minuten geleden

Herstel Dorkwerderbrug gaat weken duren, schade aan staalkabels in bedieningswerk

Het herstel van de Dorkwerderbrug gaat zeker nog enkele weken duren. Bij een inspectie heeft…

1 uur geleden

Auto rolt over de kop bij aanrijding op N370

Twee auto's zijn donderdagavond op elkaar geknald op de N370 tussen oprit Peizerweg en het…

11 uur geleden

Vrijdag bewolkt met een spatje regen

De komende dagen is er veel bewolking met af en toe kans op lichte regen.…

12 uur geleden

Gemeente werkt aan vlonder in Gorechtvijver

De gemeente werkt op dit moment aan een vlonder in de Gorechtvijver in de Oosterparkwijk.…

15 uur geleden

Ongeval op A28 richting Haren

Op de A28 tussen Groningen en Haren vond donderdag rond 17.45 uur een forse kop-staartbotsing…

15 uur geleden