Categorieën: 112

Bromfietser maakt het bont

Een 18-jarige bromfietser had maandagnacht een aantal zaken niet op orde toen hij door agenten gecontroleerd werd. Omdat hij ook teveel gedronken had, is hij meegenomen naar het politiebureau.

De man werd gecontroleerd omdat hij zonder voor- en achterlicht reed. Verder was zijn brommer niet van een verplichte kentekenplaat voorzien. Toen de politie de bestuurder vroeg om zijn rijbewijs te tonen, bleek hij deze niet te hebben.

Omdat erg naar alcohol rook is er een test gedaan waaruit bleek dat hij een promillage had van bijna 0,8%. Hij mocht daarom mee naar het bureau, waar een reeks bekeuringen op hem wachtte.

André Huitenga

Bekijk reacties

  • Kan het zijn dat de schrijver van dit artikel ook teveel heeft gedronken. Het bestaat gewoon niet dat als iemand na bekeuringen naar huis gaat dat dan bekeuringen op het WachtTE.

Recente berichten

Auto rolt over de kop bij aanrijding op N370

Twee auto's zijn donderdagavond op elkaar geknald op de N370 tussen oprit Peizerweg en het…

6 uur geleden

Vrijdag bewolkt met een spatje regen

De komende dagen is er veel bewolking met af en toe kans op lichte regen.…

6 uur geleden

Gemeente werkt aan vlonder in Gorechtvijver

De gemeente werkt op dit moment aan een vlonder in de Gorechtvijver in de Oosterparkwijk.…

10 uur geleden

Ongeval op A28 richting Haren

Op de A28 tussen Groningen en Haren vond donderdag rond 17.45 uur een forse kop-staartbotsing…

10 uur geleden

File na kop-staartbotsing op A7 ter hoogte van Hoogkerk

Op de A7 ter hoogte van Hoogkerk vond donderdagavond een kop-staartaanrijding plaats tussen twee voertuigen.…

11 uur geleden

Aksel Cijntje (43) helpt mensen met beperking op Curaçao aan sportmogelijkheden

Sportmogelijkheden creëren voor mensen met een lichamelijke beperking. Dat is de missie van de 43-jarige…

11 uur geleden