Foto: Sebastiaan Scheffer
De Groninger brandweer moest zondagavond uitrukken voor een mogelijke brand in het politiebureau aan de Parkallee op Kardinge.
In de omgeving van het bureau werd een sterke brandlucht waargenomen. Omdat men het niet vertrouwde werd de hulp van de brandweer ingeroepen. Die kwam ter plaatse met een bluswagen en een hoogwerker. Eenmaal ter plaatse werd er in eerste instantie niets waargenomen. Om er zeker van te zijn dat er niets aan de hand was werd gebruik gemaakt van een warmtebeeldcamera.
Ook dit leverde niets op waarop de brandweer besloot terug te keren naar de kazerne. Vermoedelijk is de brandlucht veroorzaakt door een open haard of een kampvuur in de omgeving.
Catherine Sorgdrager wordt per 1 januari 2026 de nieuwe artistiek leider van Theater De Steeg.…
De N361 is vrijdagochtend afgesloten ter hoogte van Wetsinge vanwege een ongeluk. Daardoor ontstond flinke…
Het herstel van de Dorkwerderbrug gaat zeker nog enkele weken duren. Bij een inspectie heeft…
Twee auto's zijn donderdagavond op elkaar geknald op de N370 tussen oprit Peizerweg en het…
De komende dagen is er veel bewolking met af en toe kans op lichte regen.…
De gemeente werkt op dit moment aan een vlonder in de Gorechtvijver in de Oosterparkwijk.…
Bekijk reacties
aha een vals alarm van de politie,
gelijk een vette boete geven dat zal ze leren