De organisatie van de 4 Mijl van Groningen wil het geld terug dat betaald is voor het optreden van de zangeres Glennis Grace.
Glennis Grace zou een optreden verzorgen na afloop van de hardloopwedstrijd, maar zij weigerde omdat het regende.
Grietje Pasma van de 4 mijl wil het geld terug van het artiestenbureau dat het optreden van Grace regelde. Volgens Pasma moet dat bureau het dan maar verder met de zangeres uitzoeken.
De lente is nog ver weg en een echte doorbraak van winterweer zit er voorlopig…
FC Groningen heeft voor het eerst sinds 25 oktober weer een wedstrijd gewonnen. Op bezoek…
De brandweer is vrijdagavond met meerdere eenheden uitgerukt naar de De Sitterstraat in Helpman om…
Het fietspad aan de westkant van de Petrus Campersingel is sinds afgelopen woensdag afgesloten. Dat…
Alle huurders in het Groningse aardbevingsgebied die hun toegezegde vergoeding voor achterstallig onderhoud aan hun…
Tot en met 15 december kunnen inwoners van de gemeente Groningen weer vrijwilligers en vrijwilligersorganisaties…
Bekijk reacties
weer duidelijk geval van een organisatie die niet weet hoe met muzikanten om te gaan. organisatie dient veiligheid te kunnen garanderen, boeking is boeking. dus gewoon betalen.