Categorieƫn: 112

Schennispleger in speeltuin Beijum

Een jongen en een meisje werden zaterdagavond rond zeven uur geconfronteerd met een schennispleger. De onbekende man toonde zijn geslachtsdeel in een speeltuin aan de Hylkemaheerd.

Hij vroeg de kinderen of zij een foto van het bewuste voorwerp wilden maken. Hierna verdween hij in de richting van een steegje op de Boelemaheerd.

Het gaat om een blanke man met een normaal postuur en kort bruin haar. Hij droeg een bruine korte broek, een wit T-shirt met zwarte opdruk, een zwarte riem en blauwe schoenen.

Gert van Akkeren

Bekijk reacties

  • een maand terug liep er ook zo n man op de fossemaheerd die met zn lul uit zn broek rondliep kwam over of hij dronken was zei niks maar liep er wat heen en weer----een blanke man met kort bruin haar tshirt en spijkerbroek---

Recente berichten

‘Groninger Museum stuurloos en in geldnood, steun van gemeente en provincie nodig’

Het Groninger Museum heeft geen duidelijk plan voor de toekomst, kampt met grote financiĆ«le zorgen…

4 minuten geleden

Treinen moeten nog jaren langzamer rijden tussen Stad en Leeuwarden

Treinen tussen Groningen en Leeuwarden moeten nog jarenlang langzamer rijden bij Hardegarijp. Dat meldt spoorbeheerder…

2 uur geleden

PostcodeStraatprijs valt aan Boerhaavelaan, 25.000 euro en auto voor winnaars

Vier deelnemers aan de Postcode Loterij in de Boerhaavelaan in Groningen hebben donderdag ieder 25.000…

2 uur geleden

Catherine Sorgdrager nieuwe artistiek leider van Theater De Steeg

Catherine Sorgdrager wordt per 1 januari 2026 de nieuwe artistiek leider van Theater De Steeg.…

3 uur geleden

Weg tussen Stad en Winsum dicht door ongeluk

De N361 is vrijdagochtend afgesloten ter hoogte van Wetsinge vanwege een ongeluk. Daardoor ontstond flinke…

3 uur geleden

Herstel Dorkwerderbrug gaat weken duren, schade aan staalkabels in bedieningswerk

Het herstel van de Dorkwerderbrug gaat zeker nog enkele weken duren. Bij een inspectie heeft…

4 uur geleden