Categorieën: Nieuws

Raad vergadert over tramstraten

De gemeenteraad vergadert woensdagmiddag onder meer over de inrichting van de straten waar de tram gaat lopen. De beide lijnen worden gesplitst op het Zuiderdiep.

Lijn 1 loopt via Kattendiep, Schuitendiep, Damsterdiep, Oostersingel en Bloemsingel. Lijn 2 gaat via W.A. Scholtenstraat, Bloemsingel en Oosterhamrikkade naar Kardinge

Het Stadsbestuur stelt de raad voor, tussen de Steentilbrug en het Gedempte Kattendiep een nieuw plein te maken over het water van het Schuitendiep. Tussen de Bloemsingel en de Oosterhamrikkade komt een brug over het Oosterhamrikkanaal. Verder wordt gesproken over de parkeerplaatsen aan de Zonnelaan, een fietsroute over de Grote Markt en de ontsluiting van de stad via de Hereweg.

Gert van Akkeren

Recente berichten

Auto rolt over de kop bij aanrijding op N370

Twee auto's zijn donderdagavond op elkaar geknald op de N370 tussen oprit Peizerweg en het…

7 uur geleden

Vrijdag bewolkt met een spatje regen

De komende dagen is er veel bewolking met af en toe kans op lichte regen.…

7 uur geleden

Gemeente werkt aan vlonder in Gorechtvijver

De gemeente werkt op dit moment aan een vlonder in de Gorechtvijver in de Oosterparkwijk.…

10 uur geleden

Ongeval op A28 richting Haren

Op de A28 tussen Groningen en Haren vond donderdag rond 17.45 uur een forse kop-staartbotsing…

11 uur geleden

File na kop-staartbotsing op A7 ter hoogte van Hoogkerk

Op de A7 ter hoogte van Hoogkerk vond donderdagavond een kop-staartaanrijding plaats tussen twee voertuigen.…

11 uur geleden

Aksel Cijntje (43) helpt mensen met beperking op Curaçao aan sportmogelijkheden

Sportmogelijkheden creëren voor mensen met een lichamelijke beperking. Dat is de missie van de 43-jarige…

12 uur geleden