PvdA-leider Job Cohen bezoekt vrijdag de stad Groningen. De fractievoorzitter van de sociaaldemocraten in de Tweede Kamer gaat langs enkele projecten waar langdurig werklozen aan de slag zijn.
Zo is hij bij “Stee in Stad”. Dat is een wijkhotel aan de Soendastraat in de Indische Buurt, waar mensen zonder een baan werkervaring kunnen op doen.
Ook laat hij zich voorlichten over het project “Doorkoken”. Cohen is in de stad op uitnodiging van de Jonge Socialisten, de jongerenafdeling van de PvdA.
Op de kruising tussen de Osloweg en de Gotenburgweg vond vrijdagmiddag een aanrijding plaats tussen…
De Forumbibliotheek in Selwerd is vrijdagochtend feestelijk heropend na een verbouwing van drie maanden. In…
Vanaf deze vrijdag kunnen fietsers gebruikmaken van nieuwe stukken van de Doorfietsroute tussen Leek en…
Cora Ziengs, beter bekend als DJ Coco Coquelicot in Stad, draait komende zaterdag niet op…
De Fietsersbond en het Platform Gerrit Krolbrug bieden dinsdag de petitie met 18.000 handtekeningen aan…
Het Gomarus College en ROC Menso Alting hebben donderdag twee nieuwe onderwijsruimtes geopend, die leerlingen…