Foto: Mark de Groot
Collegevoorzitter Henk Pijlman van de Hanzehogeschool voelt niets voor plannen om het verkeer van het Zernikecomplex te weren.
Collegevoorzitter Sibrand Poppema meldde vorige week dat hij het verkeer van het Zernikecomplex wil weghouden. Het wordt er namelijk steeds gevaarlijker. Volgens Poppema is de weg door het Zernikecomplex volstrekt onnodig. Hij vindt ook dat de bussen moeten stoppen ter hoogte van het crematorium. Ook de tram die in de toekomst naar Zernike rijdt vindt hij onnodig.
Pijlman is niet enthousiast over deze plannen. Hij is het met Poppema eens dat het verkeer voor gevaar zorgt, maar het weren van tram en bus vindt hij geen optie. Volgens Pijlman is de tram een verrijking van het gebied. De weg langs Zernike vindt hij erg belangrijk voor het achterland.
Het Gomarus College en ROC Menso Alting hebben donderdag twee nieuwe onderwijsruimtes geopend, die leerlingen…
Het Groninger Museum heeft geen duidelijk plan voor de toekomst, kampt met grote financiële zorgen…
Treinen tussen Groningen en Leeuwarden moeten nog jarenlang langzamer rijden bij Hardegarijp. Dat meldt spoorbeheerder…
Vier deelnemers aan de Postcode Loterij in de Boerhaavelaan in Groningen hebben donderdag ieder 25.000…
Catherine Sorgdrager wordt per 1 januari 2026 de nieuwe artistiek leider van Theater De Steeg.…
De N361 is vrijdagochtend afgesloten ter hoogte van Wetsinge vanwege een ongeluk. Daardoor ontstond flinke…
Bekijk reacties
Ik ben het eens met Henk. Overtrokken reactie van het RUG-opperhoofd. Iets met kind en badwater.
onzin, rij al jaren door zernike. Enige wat steeds erger wordt is onverantwoord gedrag van zeer veel fietsers. Dat erkend de coll.vz. ook: het VERKEER er weghouden...haha