Categorieën: Sport

Gelijkspel voor Oranje Nassau

Oranje Nassau heeft in de eerste wedstrijd in de zaterdaghoofdklasse C in Emmeloord met 1-1 gelijkgespeeld tegen Flevo Boys, dat vorig seizoen nog in de topklasse acteerde.

ON was voor de pauze sterker en kwam terecht op voorsprong door een doelpunt van Wouter van Aanholt, die van dichtbij kon inschieten. Na de pauze kopte Masohi Tauran van ON de bal in eigen doel.

Flevo Boys was in de tweede helft de betere ploeg en schoot nog eens op de lat. Van Aanholt kreeg desondanks nog een goede kans op de winnende voor ON, maar het bleef 1-1.

Andor Heij

Recente berichten

Vooral bewolking en zo nu en dan neerslag tot na het weekend

De lente is nog ver weg en een echte doorbraak van winterweer zit er voorlopig…

9 uur geleden

FC Groningen wint op bezoek bij Excelsior voor het eerst sinds eind oktober

FC Groningen heeft voor het eerst sinds 25 oktober weer een wedstrijd gewonnen. Op bezoek…

10 uur geleden

Forse dakbrand aan De Sitterstraat in Helpman (update)

De brandweer is vrijdagavond met meerdere eenheden uitgerukt naar de De Sitterstraat in Helpman om…

11 uur geleden

Westelijk fietspad langs Petrus Campersingel blijft tot en met volgende week vrijdag dicht

Het fietspad aan de westkant van de Petrus Campersingel is sinds afgelopen woensdag afgesloten. Dat…

12 uur geleden

Van Marum: ‘Alle huurders in bevingsgebied hebben dit jaar nog hun onderhoudsvergoeding’

Alle huurders in het Groningse aardbevingsgebied die hun toegezegde vergoeding voor achterstallig onderhoud aan hun…

12 uur geleden

Nominatie voor CU-vrijwilligersprijs ‘Barmhartige Samaritaan’ weer van start

Tot en met 15 december kunnen inwoners van de gemeente Groningen weer vrijwilligers en vrijwilligersorganisaties…

14 uur geleden