Categorieën: 112

Tieners opgepakt voor stelen skelter

Op de Valreep in de wijk Lewenborg zijn woensdagavond drie tieners in de leeftijd van veertien en zeventien jaar aangehouden. De jongens zouden een skelter gestolen hebben.

Agenten kregen een melding binnen dat er drie jongens bezig waren een skelter van achter een hek van een school aan het stelen waren. Toen de politiemensen ter plaatse kwamen waren de jongens al gevlogen. Een getuige die alles gezien had kon aan de agenten een duidelijk signalement geven.

Al vrij snel daarop kon één van de dieven gearresteerd worden. Korte tijd konden ook de andere twee in de kraag gevat worden. Zij waren nog in het bezit van de skelter. Het trio kan een bekeuring verwachten.

Sebastiaan Scheffer

Recente berichten

Vooral bewolking en zo nu en dan neerslag tot na het weekend

De lente is nog ver weg en een echte doorbraak van winterweer zit er voorlopig…

4 uur geleden

FC Groningen wint op bezoek bij Excelsior voor het eerst sinds eind oktober

FC Groningen heeft voor het eerst sinds 25 oktober weer een wedstrijd gewonnen. Op bezoek…

4 uur geleden

Forse dakbrand aan De Sitterstraat in Helpman (update)

De brandweer is vrijdagavond met meerdere eenheden uitgerukt naar de De Sitterstraat in Helpman om…

5 uur geleden

Westelijk fietspad langs Petrus Campersingel blijft tot en met volgende week vrijdag dicht

Het fietspad aan de westkant van de Petrus Campersingel is sinds afgelopen woensdag afgesloten. Dat…

6 uur geleden

Van Marum: ‘Alle huurders in bevingsgebied hebben dit jaar nog hun onderhoudsvergoeding’

Alle huurders in het Groningse aardbevingsgebied die hun toegezegde vergoeding voor achterstallig onderhoud aan hun…

6 uur geleden

Nominatie voor CU-vrijwilligersprijs ‘Barmhartige Samaritaan’ weer van start

Tot en met 15 december kunnen inwoners van de gemeente Groningen weer vrijwilligers en vrijwilligersorganisaties…

8 uur geleden