De politie doet opnieuw onderzoek naar de beroving van afgelopen donderdag op de kruising van de Korreweg en de Oosterhamriklaan. Een 20-jarige Stadjer werd toen beroofd van een klein geldbedrag onder bedreiging van een vuurwapen.
De politie hield vrijwel direct twee verdachten aan maar die bleken niets met de beroving te maken te hebben. De mannen knoopten een gesprek aan en op het moment dat de jongen ervandoor wilde gaan, werd hij bedreigd met een vuurwapen. Ze wisten een klein geldbedrag af te pakken. Vervolgens zijn ze ervandoor gegaan.
De daders zijn een jongen van circa 19 jaar oud met een licht getinte tot donkere huidskleur en is circa 1.75 meter lang. Hij heeft een smal postuur en geen gezichtsbeharing. De andere jongen heeft een blanke huidskleur en hij droeg een wit met grijze Noorse muts met touwtjes aan de zijkant, een blauwe spijkerbroek en Nike Air Max schoenen.
De lente is nog ver weg en een echte doorbraak van winterweer zit er voorlopig…
FC Groningen heeft voor het eerst sinds 25 oktober weer een wedstrijd gewonnen. Op bezoek…
De brandweer is vrijdagavond met meerdere eenheden uitgerukt naar de De Sitterstraat in Helpman om…
Het fietspad aan de westkant van de Petrus Campersingel is sinds afgelopen woensdag afgesloten. Dat…
Alle huurders in het Groningse aardbevingsgebied die hun toegezegde vergoeding voor achterstallig onderhoud aan hun…
Tot en met 15 december kunnen inwoners van de gemeente Groningen weer vrijwilligers en vrijwilligersorganisaties…