Treinreizigers kunnen vanaf 1 januari 2012 van nieuwe abonnementen gebruikmaken waarmee ze terecht kunnen bij alle vervoerders op het spoor. De spoorbedrijven NS, Arriva, Veolia, Connexxion en Syntus hebben hier maandag een akkoord over bereikt.
Nu is het zo dat reizigers van de nieuwe NS-abonnementen, die maandag zijn ingegaan, hun korting kwijt raken als ze overstappen bij een andere vervoerder. De vervoerders denken dat ze dit probleem uiterlijk op 1 januari volgend jaar opgelost hebben. De nieuwe abonnementen zijn alleen verkrijgbaar op de OV-chipkaart. Het in- en uitchecken bij overstappen naar een andere vervoerder blijft wel bestaan.
De afgelopen jaren was het al wel mogelijk om met een treinkaartje of een voordeelurenkaart door te reizen bij een andere vervoerder.
De lente is nog ver weg en een echte doorbraak van winterweer zit er voorlopig…
FC Groningen heeft voor het eerst sinds 25 oktober weer een wedstrijd gewonnen. Op bezoek…
De brandweer is vrijdagavond met meerdere eenheden uitgerukt naar de De Sitterstraat in Helpman om…
Het fietspad aan de westkant van de Petrus Campersingel is sinds afgelopen woensdag afgesloten. Dat…
Alle huurders in het Groningse aardbevingsgebied die hun toegezegde vergoeding voor achterstallig onderhoud aan hun…
Tot en met 15 december kunnen inwoners van de gemeente Groningen weer vrijwilligers en vrijwilligersorganisaties…