De gemeente Groningen heeft haar excuses aangeboden aan elfduizend Stadjers die vorige maand een onduidelijke brief ontvingen waarin gesproken werd over een aanmaning voor een niet betaalde belasting.
De brief betrof een aanmaning voor ‘Combikohier 2011’. Het bedrag dat betaald moest worden varieerde van twintig tot wel vijfhonderd euro. Door middel van de brief wil de gemeente haar excuses aanbieden voor het moeilijke taalgebruik in de aanmaning.
Volgens de gemeente gaat het om een menselijke fout waardoor er een brief met ambtelijk en formeel taalgebruik is verstuurd. Het excuus heeft overigens geen gevolgen voor de aanmaning, want die moet gewoon betaald worden.
Vanaf deze vrijdag kunnen fietsers gebruikmaken van nieuwe stukken van de Doorfietsroute tussen Leek en…
Cora Ziengs, beter bekend als DJ Coco Coquelicot in Stad, draait komende zaterdag niet op…
De Fietsersbond en het Platform Gerrit Krolbrug bieden komende de petitie met 18.000 aan in…
Het Gomarus College en ROC Menso Alting hebben donderdag twee nieuwe onderwijsruimtes geopend, die leerlingen…
Het Groninger Museum heeft geen duidelijk plan voor de toekomst, kampt met grote financiële zorgen…
Treinen tussen Groningen en Leeuwarden moeten nog jarenlang langzamer rijden bij Hardegarijp. Dat meldt spoorbeheerder…