De kruising bij het Wouter van Doeverenplein bij de Kapteynbrug is voor fietsers een onoverzichtelijke plek geworden na de aanleg van het fietspad tussen het Boterdiep en de Petrus Campersingel
De bouwwerkzaamheden zijn al twee jaar aan de gang. De bedoeling is dat de Antonie Deusinglaan op termijn (na de aanleg van de tram) verdwijnt.
Intussen blijft het advies voor de fietsers: Goed uitkijken!
De lente is nog ver weg en een echte doorbraak van winterweer zit er voorlopig…
FC Groningen heeft voor het eerst sinds 25 oktober weer een wedstrijd gewonnen. Op bezoek…
De brandweer is vrijdagavond met meerdere eenheden uitgerukt naar de De Sitterstraat in Helpman om…
Het fietspad aan de westkant van de Petrus Campersingel is sinds afgelopen woensdag afgesloten. Dat…
Alle huurders in het Groningse aardbevingsgebied die hun toegezegde vergoeding voor achterstallig onderhoud aan hun…
Tot en met 15 december kunnen inwoners van de gemeente Groningen weer vrijwilligers en vrijwilligersorganisaties…
Bekijk reacties
Ik snap er ook niks van, met als gevolg dat ik de oude route volg over de stoep, omdat het fietspad is opgebroken. Dat nieuwe fietspad is kennelijk nu open , maar dat was een hele tijd nog afgesloten, dan kwam je aan het eind en dan moest je weer terug. Zsm de A. Deusinglaan helemaal afsluiten lijkt de beste oplossing.