Categorieën: Nieuws

Kamerlid praat met fractie D66 over duurzaam ondernemen

D66-Tweede Kamerlid Kees Verhoeven gaat woensdag met leden van de D66 fractie in Groningen praten over innovatie en duurzaam ondernemen.

Het gesprek vindt plaats tijdens een diner in een bistro in de binnenstad. Tijdens het eten wordt er gediscussieerd over innovatie en duurzaam ondernemen in Groningen. Hoe gaat het hier in de stad, wat kan er beter en hoe kan er kennis en ervaring tussen Den Haag en Stad uitgewisseld worden. Tijdens de discussie zal ook het Grote Online Ondernemersonderzoek aan bod komen. Het onderzoek, dat door de Democraten is opgezet, richtte zich op ondernemers uit het midden- en kleinbedrijf. Aan hen werd gevraagd wat ze vonden van het kabinetsbeleid, hun eigen bedrijf en de huidige economische situatie.

Kees Verhoeven is sinds juni 2010 Tweede Kamerlid voor D66.

Sebastiaan Scheffer

Bekijk reacties

  • het is jammer dat we dit nu pas lezen , we hadden hier graag bij willen zijn.
    Wij starten Green Logistics Groningen op en worden hierin beperkt door een onjuiste regelgeving.
    Wij willen o.a. duurzame , geconsolideerde bevoorrading in het centrum gaan verzorgen en beginnen vanuit een nul optie.
    Je moet toch een keer opstarten , dat kan dus niet binnen de huidige regelgeving en dat is dus weer Nederland op zijn smalst met al zijn regelgeving.
    Wij wachten ook al weken op de tekst van het Raadsbesluit uit 1995 maar daar zitten de vakanties weer tussen in.
    Zie ook http://www.greenlogisticsgroningen.nl
    Wij hebben het beste voor , we willen geen monopolie , maar een eerlijke startpositie !
    De bevoorrading van het centrum loopt gevaar als er geen goede logistiek is , kijk naar alle bouwplannen en afsluitingen!
    Een stad zonder bloeiend centrum is ten dode opgeschreven.

Recente berichten

Gemeente werkt aan vlonder in Gorechtvijver

De gemeente werkt op dit moment aan een vlonder in de Gorechtvijver in de Oosterparkwijk.…

2 uur geleden

Ongeval op A28 richting Haren

Op de A28 tussen Groningen en Haren vond donderdag rond 17.45 uur een forse kop-staartbotsing…

3 uur geleden

File na kop-staartbotsing op A7 ter hoogte van Hoogkerk

Op de A7 ter hoogte van Hoogkerk vond donderdagavond een kop-staartaanrijding plaats tussen twee voertuigen.…

3 uur geleden

Aksel Cijntje (43) helpt mensen met beperking op Curaçao aan sportmogelijkheden

Sportmogelijkheden creëren voor mensen met een lichamelijke beperking. Dat is de missie van de 31-jarige…

3 uur geleden

Doorfietsroute Groningen – Ten Boer geopend

Wethouder Philip Broeksma en gedeputeerde Erik Jan Bennema hebben donderdag samen het laatste deel van…

4 uur geleden

Hanze-studenten maken documentaire in Braziliaanse sloppenwijk

Vijf studenten van de Hanzehogeschool zijn naar Fortaleza in Brazilië gereisd om daar voor hun…

5 uur geleden