Categorieën: Nieuws

Agressieve verslaafde geweigerd bij methadonpost

Een verslaafde man uit Groningen is niet langer welkom bij de methadonpost aan het Hanzeplein in de stad. Medewerkers van de post vinden hem te gevaarlijk. Dit laat RTV Noord maandag weten.

De Stadjer heeft de laatste weken regelmatig voor trammelant gezorgd bij de post. Na een aantal incidenten, waarbij de man behoorlijk agressief overkwam, was de maat vol voor de medewerkers en lieten ze weten dat hij niet langer welkom was.

Voor de man was dit onacceptabel en hij stapte daarom naar de rechtbank. Zijn advocaat liet daar maandag weten dat de ordemaatregel veel te zwaar is omdat de verslaafde nu aangewezen is op de post in Leeuwarden. De Stadjer heeft echter geen geld om dagelijks op en neer te reizen wat betekent dat hij nu verstoken blijft van methadon. De rechtbank doet vrijdag uitspraak in deze zaak.

Sebastiaan Scheffer

Recente berichten

Vooral bewolking en zo nu en dan neerslag tot na het weekend

De lente is nog ver weg en een echte doorbraak van winterweer zit er voorlopig…

4 uur geleden

FC Groningen wint op bezoek bij Excelsior voor het eerst sinds eind oktober

FC Groningen heeft voor het eerst sinds 25 oktober weer een wedstrijd gewonnen. Op bezoek…

4 uur geleden

Forse dakbrand aan De Sitterstraat in Helpman (update)

De brandweer is vrijdagavond met meerdere eenheden uitgerukt naar de De Sitterstraat in Helpman om…

5 uur geleden

Westelijk fietspad langs Petrus Campersingel blijft tot en met volgende week vrijdag dicht

Het fietspad aan de westkant van de Petrus Campersingel is sinds afgelopen woensdag afgesloten. Dat…

6 uur geleden

Van Marum: ‘Alle huurders in bevingsgebied hebben dit jaar nog hun onderhoudsvergoeding’

Alle huurders in het Groningse aardbevingsgebied die hun toegezegde vergoeding voor achterstallig onderhoud aan hun…

6 uur geleden

Nominatie voor CU-vrijwilligersprijs ‘Barmhartige Samaritaan’ weer van start

Tot en met 15 december kunnen inwoners van de gemeente Groningen weer vrijwilligers en vrijwilligersorganisaties…

8 uur geleden