De politie denkt met de aanhouding van een 21-jarige man vijf recente en gewelddadige straatroven te hebben opgelost.
Daarnaast pakte de politie nog twee mannen en een vrouw op, die verdacht worden van heling van de gestolen spullen. Twee van hen hadden ook nog heroïne en cocaïne in hun bezit.
“Door deze aanhoudingen is de stad Groningen een stuk veiliger geworden”, zegt Frans Greve, recherchechef van de Groningse politie.
Op de kruising tussen de Osloweg en de Gotenburgweg vond vrijdagmiddag een aanrijding plaats tussen…
De Forumbibliotheek in Selwerd is vrijdagochtend feestelijk heropend na een verbouwing van drie maanden. In…
Vanaf deze vrijdag kunnen fietsers gebruikmaken van nieuwe stukken van de Doorfietsroute tussen Leek en…
Cora Ziengs, beter bekend als DJ Coco Coquelicot in Stad, draait komende zaterdag niet op…
De Fietsersbond en het Platform Gerrit Krolbrug bieden dinsdag de petitie met 18.000 handtekeningen aan…
Het Gomarus College en ROC Menso Alting hebben donderdag twee nieuwe onderwijsruimtes geopend, die leerlingen…
Bekijk reacties
zijn die helers toevallig in Beijum actief geweest? Ik heb nog te goed:damesfiets batavus holiday (blauw, geen versnellingen),scheurtjes in zadel,gele ferwerda-stickers,nummer 13 (achterop met zwart geschreven; voormalig eilandfiets), lijmresten stuur+achter. Alvast bedankt he!