Sinds vrijdagmiddag 13.00 uur wordt de 36-jarige Natasja Wezeman uit Groningen vermist. De vrouw is voor het laatst gezien op de Steiger in de wijk Lewenborg.
Wezeman heeft een tenger postuur en is 1.65 meter lang. De vrouw heeft lang donkerbruin haar en opvallend groene ogen. Bij haar vertrek droeg ze een paars trainingspak en vermoedelijk sportschoenen. Opmerkelijk is verder dat ze op beide polsen en op één vinger tatoeages heeft.
Mensen die menen Wezeman gezien te hebben, of weten waar zij op dit moment verblijft, wordt gevraagd contact op te nemen met de politie op telefoonnummer 0900 88 44.
Twee auto's zijn donderdagavond op elkaar geknald op de N370 tussen oprit Peizerweg en het…
De komende dagen is er veel bewolking met af en toe kans op lichte regen.…
De gemeente werkt op dit moment aan een vlonder in de Gorechtvijver in de Oosterparkwijk.…
Op de A28 tussen Groningen en Haren vond donderdag rond 17.45 uur een forse kop-staartbotsing…
Op de A7 ter hoogte van Hoogkerk vond donderdagavond een kop-staartaanrijding plaats tussen twee voertuigen.…
Sportmogelijkheden creëren voor mensen met een lichamelijke beperking. Dat is de missie van de 43-jarige…
Bekijk reacties
is het nu Wezeman of Stegeman?
Ik denk Wezeman maar in jullie artikel noemen jullie 2 namen.
Gr
Luuc
Ha Luuc,
Het is idd Wezeman. Dank voor je oplettendheid! Fout inmiddels hersteld.