Categorieën: Nieuws

Stad gaat hondenbeleid eerder evalueren

De gemeente gaat het hondenbeleid een half jaar eerder evalueren dan de bedoeling was. Zo wil het stadsbestuur tegemoet komen aan mensen die onvoldoende gelegenheid hebben gehad om bezwaar te maken tegen de aangewezen uitlaatgebieden.

Vanaf 1 mei mogen honden alleen nog maar van de lijn los in specifieke uitlaatgebieden. Bij het bekendmaken van dit besluit heeft de gemeente naar eigen zeggen onvoldoende gewezen op de mogelijkheid om hiertegen bezwaar te maken. Niet alle Stadjers die bezwaar hadden willen maken, hebben dat (tijdig) gedaan. Die kans krijgen ze nu alsnog.

De evaluatie zal plaatsvinden voor 1 september. De gemeente zal daarna mogelijk de aangewezen gebieden in de stad herzien.

André Huitenga

Recente berichten

Nieuwe delen van Doorfietsroute Leek–Groningen vanaf vandaag open

Vanaf deze vrijdag kunnen fietsers gebruikmaken van nieuwe stukken van de Doorfietsroute tussen Leek en…

26 minuten geleden

DJ Coco Coquelicot aangevallen op Ebbingebrug na avondje draaien

Cora Ziengs, beter bekend als DJ Coco Coquelicot in Stad, draait komende zaterdag niet op…

1 uur geleden

18.000 krabbels voor veilige oversteek bij nieuwe Gerrit Krolbrug dinsdag aangeboden in Den Haag

De Fietsersbond en het Platform Gerrit Krolbrug bieden komende de petitie met 18.000 aan in…

2 uur geleden

Gomarus College en ROC Menso Alting openen nieuwe technieklokalen

Het Gomarus College en ROC Menso Alting hebben donderdag twee nieuwe onderwijsruimtes geopend, die leerlingen…

3 uur geleden

‘Groninger Museum stuurloos en in geldnood, steun van gemeente en provincie nodig’

Het Groninger Museum heeft geen duidelijk plan voor de toekomst, kampt met grote financiële zorgen…

3 uur geleden

Treinen moeten nog jaren langzamer rijden tussen Stad en Leeuwarden

Treinen tussen Groningen en Leeuwarden moeten nog jarenlang langzamer rijden bij Hardegarijp. Dat meldt spoorbeheerder…

5 uur geleden