Oranje Nassau moest zaterdag thuis met vier doelpunten verschil van Drenthina winnen om in de zaterdaghoofdklasse C te blijven. En dat gebeurde. ON won met 5-1.
Voor rust scoorden Jaap Jacobs en schoot Mark Lubberts van Drenthina in eigen doel. ON had mazzel dat vlak daarvoor de Emmenaren een strafschop misten.
Na de pauze was het snel bekeken. Thomas Careman, Jacobs en Edwin Roeters tilden de stand naar 5-0. Via Peter Koops werd het nog 5-1, maar direct daarna kon ON het klassebehoud uitbundig gaan vieren.
Twee auto's zijn donderdagavond op elkaar geknald op de N370 tussen oprit Peizerweg en het…
De komende dagen is er veel bewolking met af en toe kans op lichte regen.…
De gemeente werkt op dit moment aan een vlonder in de Gorechtvijver in de Oosterparkwijk.…
Op de A28 tussen Groningen en Haren vond donderdag rond 17.45 uur een forse kop-staartbotsing…
Op de A7 ter hoogte van Hoogkerk vond donderdagavond een kop-staartaanrijding plaats tussen twee voertuigen.…
Sportmogelijkheden creëren voor mensen met een lichamelijke beperking. Dat is de missie van de 43-jarige…