In de wijk De Hoogte is in de nacht van maandag op dinsdag een 35-jarige Stadjer aangehouden omdat hij een agente had bedreigd.
Op de meldkamer kwam even na middernacht een melding binnen van geluidsoverlast. Omdat er de laatste tijd vaker klachten binnenkwamen over het adres dat genoemd werd, wilden agenten de bewoner een bekeuring geven.
De bewoner was het hier echter niet mee eens en werd vervelend. De agenten besloten de Stadjer mee te nemen naar het bureau. In de rit daar naar toe werd een agente meermalen beledigd. Zij zal aangifte doen. De man is vastgezet in het cellencomplex.
De lente is nog ver weg en een echte doorbraak van winterweer zit er voorlopig…
FC Groningen heeft voor het eerst sinds 25 oktober weer een wedstrijd gewonnen. Op bezoek…
De brandweer is vrijdagavond met meerdere eenheden uitgerukt naar de De Sitterstraat in Helpman om…
Het fietspad aan de westkant van de Petrus Campersingel is sinds afgelopen woensdag afgesloten. Dat…
Alle huurders in het Groningse aardbevingsgebied die hun toegezegde vergoeding voor achterstallig onderhoud aan hun…
Tot en met 15 december kunnen inwoners van de gemeente Groningen weer vrijwilligers en vrijwilligersorganisaties…