Categorieën: Sport

Flames verliest wederom in Leiden

GasTerra Flames heeft donderdagavond de derde finalewedstrijd om de landstitel verloren van ZZ Leiden. In Leiden werd het 68-63. 

Vanaf het begin werd er fanatiek verdedigd, en er werd lang nauwelijks gescoord. Na het eerste kwart was het 11-12. In het tweede kwart liepen de Groninger basketballers uit naar 17-27, maar bij rust was het verschil toch weer slechts 3 punten: 26-29. Kort na rust liep Flames uit naar 26-35, maar aan het eind van het kwart stond Leiden voor met 49-45. Het vierde kwart was zenuwslopend spannend, maar Leiden trok uiteindelijk aan het langste eind. Topscorers bij Flames waren Matt Haryasz met 13 punten en Jason Ellis met 10 punten. 

De stand in deze ‘best-of-three’ is nu 2-1 voor Leiden. Komende zaterdag om 15.30 uur vindt in Martiniplaza de vierde wedstrijd plaats.

redactie

Recente berichten

Auto rolt over de kop bij aanrijding op N370

Twee auto's zijn donderdagavond op elkaar geknald op de N370 tussen oprit Peizerweg en het…

7 uur geleden

Vrijdag bewolkt met een spatje regen

De komende dagen is er veel bewolking met af en toe kans op lichte regen.…

8 uur geleden

Gemeente werkt aan vlonder in Gorechtvijver

De gemeente werkt op dit moment aan een vlonder in de Gorechtvijver in de Oosterparkwijk.…

11 uur geleden

Ongeval op A28 richting Haren

Op de A28 tussen Groningen en Haren vond donderdag rond 17.45 uur een forse kop-staartbotsing…

11 uur geleden

File na kop-staartbotsing op A7 ter hoogte van Hoogkerk

Op de A7 ter hoogte van Hoogkerk vond donderdagavond een kop-staartaanrijding plaats tussen twee voertuigen.…

12 uur geleden

Aksel Cijntje (43) helpt mensen met beperking op Curaçao aan sportmogelijkheden

Sportmogelijkheden creëren voor mensen met een lichamelijke beperking. Dat is de missie van de 43-jarige…

12 uur geleden