Categorieën: 112

Duitser betrapt bij stelen fiets Kleine Peperstraat

Een dertigjarige inwoner van de Duitse stad Cloppenburg is in de nacht van woensdag op donderdag aangehouden omdat hij een fiets probeerde te stelen.

Surveillerende agenten zagen een man over de Grote Markt rennen. Ze vertrouwden het niet helemaal en vroegen aan de bediener van cameratoezicht om de man te volgen. Deze collega zag vervolgens dat de Duitser een fiets probeerde te stelen in de Kleine Peperstraat.

Voor de agenten was het vervolgens een koud kunstje om de man aan te houden. Bij fouillering werd er bij de Duitser een mes in zijn mouw gevonden. De verdachte is meegenomen naar het politiebureau. Na verhoor mocht hij weer gaan. Wel moest hij het mes het op het bureau achterlaten, en kreeg hij een bekeuring mee naar huis.

Sebastiaan Scheffer

Bekijk reacties

Recente berichten

Nieuwe delen van Doorfietsroute Leek–Groningen vanaf vandaag open

Vanaf deze vrijdag kunnen fietsers gebruikmaken van nieuwe stukken van de Doorfietsroute tussen Leek en…

6 minuten geleden

DJ Coco Coquelicot aangevallen op Ebbingebrug na avondje draaien

Cora Ziengs, beter bekend als DJ Coco Coquelicot in Stad, draait komende zaterdag niet op…

50 minuten geleden

18.000 krabbels voor veilige oversteek bij nieuwe Gerrit Krolbrug dinsdag aangeboden in Den Haag

De Fietsersbond en het Platform Gerrit Krolbrug bieden komende de petitie met 18.000 aan in…

2 uur geleden

Gomarus College en ROC Menso Alting openen nieuwe technieklokalen

Het Gomarus College en ROC Menso Alting hebben donderdag twee nieuwe onderwijsruimtes geopend, die leerlingen…

2 uur geleden

‘Groninger Museum stuurloos en in geldnood, steun van gemeente en provincie nodig’

Het Groninger Museum heeft geen duidelijk plan voor de toekomst, kampt met grote financiële zorgen…

3 uur geleden

Treinen moeten nog jaren langzamer rijden tussen Stad en Leeuwarden

Treinen tussen Groningen en Leeuwarden moeten nog jarenlang langzamer rijden bij Hardegarijp. Dat meldt spoorbeheerder…

4 uur geleden