Categorieƫn: Sport

Run for KiKa voor het eerst in Groningen

De Run for Kika (Kinderen Kankervrij) vindt 5 juni voor het eerst plaats in Groningen. De organisatie verwacht tussen de 1500 en 2000 deelnemers.

Gesponsorde hardlopers kunnen kiezen tussen een parcours van 5 of 10 kilometer. Ook is er een kidsrun van 1 kilometer. De start en de finish zijn bij de Euroborg. Hier zal ook van alles te doen zijn voor bezoekers.

Hoeveel geld er binnen wordt gehaald is nog onbekend. De run is al vijf keer in Spaarnwoude georganiseerd, maar dit jaar breidt KiKa uit naar Groningen en Rotterdam. Het geld dat wordt binnengehaald wordt gebruikt voor onderzoek naar kanker.

Redactie

Recente berichten

DJ Coco Coquelicot aangevallen op Ebbingebrug na avondje draaien

Cora Ziengs, beter bekend als DJ Coco Coquelicot in Stad, draait komende zaterdag niet op…

17 minuten geleden

18.000 krabbels voor veilige oversteek bij nieuwe Gerrit Krolbrug dinsdag aangeboden in Den Haag

De Fietsersbond en het Platform Gerrit Krolbrug bieden komende de petitie met 18.000 aan in…

1 uur geleden

Gomarus College en ROC Menso Alting openen nieuwe technieklokalen

Het Gomarus College en ROC Menso Alting hebben donderdag twee nieuwe onderwijsruimtes geopend, die leerlingen…

2 uur geleden

‘Groninger Museum stuurloos en in geldnood, steun van gemeente en provincie nodig’

Het Groninger Museum heeft geen duidelijk plan voor de toekomst, kampt met grote financiĆ«le zorgen…

2 uur geleden

Treinen moeten nog jaren langzamer rijden tussen Stad en Leeuwarden

Treinen tussen Groningen en Leeuwarden moeten nog jarenlang langzamer rijden bij Hardegarijp. Dat meldt spoorbeheerder…

4 uur geleden

PostcodeStraatprijs valt aan Boerhaavelaan, 25.000 euro en auto voor winnaars

Vier deelnemers aan de Postcode Loterij in de Boerhaavelaan in Groningen hebben donderdag ieder 25.000…

4 uur geleden