De woning van het twaalfjarige meisje dat vorige week beviel van een gezonde dochter is woensdagavond leeggehaald door een verhuisbedrijf. Dit is gebeurd in opdracht van de politie en de gemeente Groningen.
Hiermee hoopt men dat het huis geen doelwit meer is van vernielingen. In de nacht van dinsdag op woensdag werden de ramen van de woning namelijk ingegooid. Ook werd het woord ‘pedo’ op de voorgevel van het pand gekalkt.
Het meisje beviel vorige week tijdens een schoolexcursie onverwacht van een dochter. De 52-jarige vader van de tiener is aangehouden. Hij wordt verdacht van het mogelijk verwekken van het kind. Vrijdag zal hij worden voorgeleid.
Twee auto's zijn donderdagavond op elkaar geknald op de N370 tussen oprit Peizerweg en het…
De komende dagen is er veel bewolking met af en toe kans op lichte regen.…
De gemeente werkt op dit moment aan een vlonder in de Gorechtvijver in de Oosterparkwijk.…
Op de A28 tussen Groningen en Haren vond donderdag rond 17.45 uur een forse kop-staartbotsing…
Op de A7 ter hoogte van Hoogkerk vond donderdagavond een kop-staartaanrijding plaats tussen twee voertuigen.…
Sportmogelijkheden creëren voor mensen met een lichamelijke beperking. Dat is de missie van de 43-jarige…