Categorieën: Nieuws

Bezuinigingen op de cultuursector

Op de kunst en cultuursector in de stad wordt flink bezuinigd. Dat blijkt uit het advies van de Cultuurraad aan de gemeente en provincie Groningen.

Er is er geen structurele subsidie meer voor onder meer het kunstencentrum, Jungle Warriors en Theater te Water. Andere instellingen worden gekort op hun subsidie.

Zo ligt er een advies om mogelijk 300 duizend euro te bezuinigen op het Groninger Museum. En dat terwijl het Groninger Museum in zwaar financieel weer ligt. Volgens het Dagblad van het Noorden staat er een bedrag van 1 miljoen euro aan rekeningen open die het museum niet zelf kan betalen.

Andor Heij

Recente berichten

Auto rolt over de kop bij aanrijding op N370

Twee auto's zijn donderdagavond op elkaar geknald op de N370 tussen oprit Peizerweg en het…

7 uur geleden

Vrijdag bewolkt met een spatje regen

De komende dagen is er veel bewolking met af en toe kans op lichte regen.…

8 uur geleden

Gemeente werkt aan vlonder in Gorechtvijver

De gemeente werkt op dit moment aan een vlonder in de Gorechtvijver in de Oosterparkwijk.…

11 uur geleden

Ongeval op A28 richting Haren

Op de A28 tussen Groningen en Haren vond donderdag rond 17.45 uur een forse kop-staartbotsing…

11 uur geleden

File na kop-staartbotsing op A7 ter hoogte van Hoogkerk

Op de A7 ter hoogte van Hoogkerk vond donderdagavond een kop-staartaanrijding plaats tussen twee voertuigen.…

12 uur geleden

Aksel Cijntje (43) helpt mensen met beperking op Curaçao aan sportmogelijkheden

Sportmogelijkheden creëren voor mensen met een lichamelijke beperking. Dat is de missie van de 43-jarige…

12 uur geleden