Foto: sxc.hu/profile/raien
Be Quick 1887 heeft dinsdagavond in Eelde-Paterswolde de grote KNVB beker gehaald waarin ook de profclubs mee doen. Tweede klasser Actief werd met 3-0 verslagen.
Nadat Actief een bal op de lat had geschoten, grepen de Groningers het initiatief. Actief speler Mark Wielinga schoot in eigen doel en Max Reilman tekende na elf minuten al voor de 2-0. De vele kansen daarna waren niet aan Be Quick besteed.
Direct na de pauze prikte Stefan Metz de 3-0 binnen. Be Quick, dat al niet in de sterkste formatie was gestart, wisselde daarna veel om aanstormend talent speelminuten te geven.
Twee auto's zijn donderdagavond op elkaar geknald op de N370 tussen oprit Peizerweg en het…
De komende dagen is er veel bewolking met af en toe kans op lichte regen.…
De gemeente werkt op dit moment aan een vlonder in de Gorechtvijver in de Oosterparkwijk.…
Op de A28 tussen Groningen en Haren vond donderdag rond 17.45 uur een forse kop-staartbotsing…
Op de A7 ter hoogte van Hoogkerk vond donderdagavond een kop-staartaanrijding plaats tussen twee voertuigen.…
Sportmogelijkheden creëren voor mensen met een lichamelijke beperking. Dat is de missie van de 43-jarige…