Categorieën: Nieuws

12-Jarige Laura Renses weer terecht (Update: 20.05)

De twaalfjarige Laura Renses is maandagavond enige tijd vermist geweest. Rond 20.05 uur heeft de Regiopolitie Groningen laten weten dat zij weer terecht is.

De politie zette rond 19.40 uur een Burgernetactie op touw waarbij vierduizend deelnemers geïnformeerd werden. De twaalfjarige Renses was op dat moment al enige tijd vermist. De politie vroeg aan Stadjers die haar gezien hadden, of wisten waar ze op dat moment verbleef, contact op te nemen.

Uiteindelijk is de tiener rond 20.00 uur in goede gezondheid terug gevonden. Het meisje is inmiddels weer in huishoudelijke kring opgenomen. Het terugvinden van Renses is volgens een centralist van de Meldkamer niet te danken aan Burgernet.

Sebastiaan Scheffer

Bekijk reacties

Recente berichten

DJ Coco Coquelicot aangevallen op Ebbingebrug na avondje draaien

Cora Ziengs, beter bekend als DJ Coco Coquelicot in Stad, draait komende zaterdag niet op…

11 minuten geleden

18.000 krabbels voor veilige oversteek bij nieuwe Gerrit Krolbrug dinsdag aangeboden in Den Haag

De Fietsersbond en het Platform Gerrit Krolbrug bieden komende de petitie met 18.000 aan in…

1 uur geleden

Gomarus College en ROC Menso Alting openen nieuwe technieklokalen

Het Gomarus College en ROC Menso Alting hebben donderdag twee nieuwe onderwijsruimtes geopend, die leerlingen…

2 uur geleden

‘Groninger Museum stuurloos en in geldnood, steun van gemeente en provincie nodig’

Het Groninger Museum heeft geen duidelijk plan voor de toekomst, kampt met grote financiële zorgen…

2 uur geleden

Treinen moeten nog jaren langzamer rijden tussen Stad en Leeuwarden

Treinen tussen Groningen en Leeuwarden moeten nog jarenlang langzamer rijden bij Hardegarijp. Dat meldt spoorbeheerder…

4 uur geleden

PostcodeStraatprijs valt aan Boerhaavelaan, 25.000 euro en auto voor winnaars

Vier deelnemers aan de Postcode Loterij in de Boerhaavelaan in Groningen hebben donderdag ieder 25.000…

4 uur geleden